Біблійна стратегія благовістя. Сергій Головін

Біблійна стратегія благовістя. Сергій Головін
Апологетика була невід'ємною частиною християнської проповіді, починаючи з апостольських часів. Епоха ранньохристиянської літератури від чоловіків апостольських до Нікейських отців Церкви по праву називається "Період апологетів". Однак, згодом склався підхід до християнства, як якогось національно-культурного явища, що іноді навіть зовсім не асоціюється з поняттям "Істина". Наголос проповіді Слова Божого перенесений з апологетики, як пошуку точок дотику, на догматику, як пошук кордонів, що розділяють. У результаті Церква повільно, але неухильно втрачає свої позиції навіть у країнах, які традиційно вважаються християнськими.
Як реакцію подібну ситуацію, останнім часом з'являється дедалі більше різноманітних апологетичних матеріалів. Проте давно назріла необхідність створення узагальнюючого навчального курсу, який дозволив би практикувати систематичний підхід до християнської апологетики.
Мета цього посібника – допомогти християнам побачити загальні принципи та підходи систематичної апологетики, необхідної для ефективної передачі християнських переконань.
"Біблійна стратегія благовістя" - це глибоке дослідження, що змушує по-новому поглянути на методи та цілі євангелізму. Аналізуючи біблійні тексти та статистичні дані, доктор філософії та богослов'я Сергій Головін у доступній формі наводить читачів до самих витоків Радісної Вісті, що дозволяє поглянути з боку на складні соціальні проблеми сучасного постатеїстичного суспільства.
Книга є гарним практичним посібником для проповідників, місіонерів і благовісників, рекомендована широкому колу читачів.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Книгоноша |
Вид палітурки | М'який |
Мова видання | Російська |
Кількість сторінок | 232 |
Рік видання | 2017 |
ISBN | 9786177248421 |
Стан | Новий |
- Ціна: 150 ₴