Корзина
63 отзыва
Христианский интернет-магазин "Буквица"
+380962863160
+380669842167
Корзина

Повний вперед! Посібник для наставника християнського табору

Повний вперед! Посібник для наставника християнського табору, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Повний вперед! Посібник для наставника християнського табору. Біблійна програма молодіжних таборів. 176 стр., мг. пер.

Повний вперед! Посібник для наставника християнського табору. Біблійна програма молодіжних таборів.

У ваших руках біблейська програма "Повний вперед!", мета якої - допомогти вихованцям християнського табору відкрити для себе шлях до повноцінного життя - до максимальної реалізації життєвого потенціалу, закладеного в людину Богом.
Ця програма розроблена для викладання на семінарах ХМЛ і використання в християнських таборах.
Програма, яку ви тримаєте в руках, складається з 10 біблейських уроків, об′єднаних між собою однією ідеєю, : допомогти вихованцям християнського табору відкрити для себе шлях до повноцінного життя - до максимальної реалізації життєвого потенціалу, закладеного в людину Богом. Програма "Повний вперед!" націлена на те, щоб озброїти вихованця біблейськими принципами, керуючись якими він зможе жити згідно із задумом, який має про нього Бог.
Ця програма підійде для роботи як з віруючими підлітками, так і з тими молодими людьми, які ще не знайомі із християнством або не вважають себе віруючими. Можливо, вам не доведеться щось змінити в програмі, виходячи з особливостей вихованців вашої групи. Уважно вивчіть кожен урок, щоб у випадку внесення змін не втратити головну ідею й досягти мети уроку.

 

Основные
Вид переплетаМягкий
Количество страниц176.0
Год издания2010
  • Цена: 37 грн.